انتقاد دکتر اسماعیل نوری علا نسبت به اصلاح طلبان جکومتی

Posted: August 29, 2013 in 4dic3
Tags:

انتقاد دکتر اسماعیل نوری علا نسبت به اصلاح طلبان جکومتی (وکسانی که فکر میکنند این رژیم اصلاح پذیر است ):

ما با یک حکومتی سر و کار داریم، که حتی قانون اساسی‌ خودش رو اجرا نمیکنه، آقای مهندس موسوی و آقای کروبی رو برای اینکه می‌خواستند اصول مغفوله قانون اساسی‌ همین حکومت رو فعال بکنند، کردن در حصر خانگی، آنوقت شما می‌خواهید با تمهیدات ظریف و لطیف خودتون، و آن بخشی که فکر می‌کنید خیلی‌ مفیده به حال جامعه بیایید این قانون اساسی‌ رو عوض کنید، شما آیا با ملت ایران شوخی‌ دارید که این حرف‌ها رو میزنید؟

آقای دکتر گنج بخش! این قانون اساسی‌ اصلاح پذیر نیست. تا این قانون اساسی‌ برقرار است و تا این حکومتی که با تمام قوا از این قانون اساسی‌ دفاع می‌کند، بر سر کار هست تغییر امکان پذیر نیست.

شما با دفاع از اصلاح طلبی، تنها آلترناتیو ممکن این حکومت رو، که سکولار دموکراسی‌ باشد، دچار تردید، ابهام و نفی اش می‌کنید، و به نظر من شما به این دلیل به جریان رهایی ایران از شر حکومت اسلامی کمک می‌کنید.

آلترناتیو حکومت اسلامی، یک مجموعه سکولار دمکراتی هست که اگر اصلاح طلبان و طرفداران اصلاح طلبان بگذارند باید در خارج از کشور به وجود بیاید، همانطور که در مورد همه حکومت‌های استبدادی، آلترناتیواش در خارج از مرز‌های اون شکل گرفته …

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s