آقای بانکی مون! رئیس جمهور ایران را مورد باز خواست قراردهید

Posted: September 22, 2013 in 4dic3
Tags:

 HBRSAgmI 4f8d8c2366ab Pxgen r Ax541 آقای بانکی مون! رئیس جمهور ایران را مورد باز خواست قراردهید

کاظمینی بروجردی به مناسبت شصت و هفتمین اجلاس سازمان ملل نامه‌های سرگشاده را از داخل زندان اوین نگاشته اند، ایشان در نامه خود به  بانکی مون خواسته اند رئیس جمهور ایران را مورد باز خواست قرارداده تا دنیا به خطرات و ضایعات رژیم مدعی دیانت، واقف گردد ایشان با اشاره به عدم اجرای وعده‌های اولیه بنیانگذار جمهوری اسلامی،رژیم کنونی ایران را فاقد مقبولیت و مشروعیت دانسته و لزوم یک رفراندوم آزاد را متذکر گردیدند و نیز نامه سرگشاده دیگری به سران شرکت کننده در اجلاس عمومی نوشته اند و موقعیت مردم و مشکلاتشان را تشریح کرده اند و گفته اند: هیهات که بعد از سی وسه سال، چیزی جز دروغ و نیرنگ و ستم و تبعیض و خشونت ندیدیم.

نامه سرگشاده آقای کاظمینی بروجردی به دبیر کل ملل متحد آقای بانکی مون جهت ارسال و انتشار دراختیار «فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران» قرار داده شده و پیش از آن در جلسه جانبی این اجلاس نیز خوانده شده است .
متن نامه سرگشاده به قرار زیر می باشد:
جناب دبیر کل سازمان ملل متحد،
جناب آقای بانکی مون
درود بر مدافعین حقوق بشر و محافظین صلح و مبشرین عدالت و آرزوی نابودی حکومت‌های دیکتاتوری، از آن مقام مسئول که دیده بان دموکراسی در جهان است تقاضا دارم تا در اجلاس عمومی آن سازمان عظیم الشان، رئیس جمهور ایران را مورد باز خواست قرارداده و در زمینه‌های ذیل، وی را تحت سئوال گرفته و به چالش‌های قانونی و بین المللی بکشانید تا دنیا به خطرات و ضایعات رژیم مدعی دیانت، واقف گردد و نیرنگ‌ها و توطئه‌های برخواسته از ثروت ملی کشورمان، خنثی شود .
۱- سی وسه سال قبل، یک توافق متقابل بین بنیانگذار انقلاب و ملت ایران، صورت گرفت که براساس آن، مردم نظام شاهنشاهی را کنار گذاشتند تا زندگی آنها زیر سایه وعده‌های صادره در حضور تاریخ زنده معاصر به طور رایگان اداره شود و بهشت بی‌همتائی در این قسمت از زمین، برپا گردد.
اکنون بعد از این مدت زمان، خلاف تمامی تعهدات آن روحانی پیر ثابت گردید و رعیت ایرانی، زمین خورده‌ترین و بیچاره‌ترین رعایای دنیاست،چه کسی باید به داد این گرفتاران استبداد مذهبی برسد؟
 ۲- آیا تایید آن روز ملت این سرزمین از مواضع او، با توجه به فضای فکری که در ذهن مخاطبین خود ایجاد کرده بود امروز از مشروعیت و مقبولیت خود نیفتاده است؟
۳- چرا هیئت حاکمه ما، به مردمی که در تب فقر و فلاکت و نداری می سوزند اجازه اعتراض نمی دهد ؟
۴-  خفقان و خشونت و مشت آهنینی که اینک در مملکت ما دیده می شود، درهیچ نقطه‌ای از عالم مشاهده نمی گردد، تاراج اموال عمومی به قیمت انهدام کامل فرزندان این آب و خاک، تقویم بشریت را نکبت بار نموده است.
من به عنوان یک پیشوای زندانی که مخالف با اسلام سیاسی هستم تقاضای کمک دارم.
سید حسین کاظمینی بروجردی
ایران – تهران – زندان اوین
سپتامبر۲۰۱۲

متن نامه سرگشاده به سران شرکت کننده در اجلاس عمومی به قرار زیر می باشد:

سازمان ملل متحد
دبیر کل محترم
اعضاء نمایندگی‌های کشورهای جهان
سران معظم شرکت کننده در اجلاس عمومی
درود آفریدگار مهربان و مردم چشم دوخته به آن اجلاس بر شما از مرکز بی‌عدالتی و حق کشی و بشر آزاری اوین، با شما سخن می گویم
خانمها، آقایان
سی و سه سال قبل که در زیر پرچم دیانت و معنویت، انقلاب اسلامی در ایران متولد شد مجموع سی میلیون نفوس آن روزگار کشورمان تصور زیبا و ایده آلی از این پیدایش داشتند و قول و قرار و تعهدات وجدانی و اخلاقی و اعتباری بنیانگذارش را به جان و دل خریدند و نظام شاهنشاهی را کنار نهادند.
 پیرمرد روحانی، در کنار قبور معترضین به ناکار آمدی حکومت وقت، تاریخ ایران زمین را با این کلمات تغییر داد و ملت نجیب و مظلوم ایران را امیدوار نمود که ثروت مملکت در جیب و سفره صاحبانش قرار گیرد و دست بیگانگان از منابع ملی قطع گردد و با چنین سرمایه‌ای زندگی ایرانیان، رایگان سپری شود، به غیر از تعهدات شفاهی در قانون اساسی موجود به این الزامات تقویم شده، تقید گردید. از آن جمله اینکه درمان و تحصیل تا سقف ممکن، مجانی باشد. اساس نظام را هم بر مبنای، استقلال، آزادی، جمهوری و اسلامی مقرر نمودند ولی هیهات که بعد از سی وسه سال، چیزی جز دروغ و نیرنگ و ستم و تبعیض و خشونت ندیدیم.
هنوز گوشهای مخاطبین بنیانگذار انقلاب، طنین وعده‌های تو خالی او را در خود احساس می کنند، به عنوان یک پیشوای دینی، وجدانهای جهانیان را گواه می گیرم که ملت ما هیچگونه نیازی به چنین انقلابی نداشته اند و از لحاظ مذهبی و اقتصادی در بهترین شرایط قرار داشتند.
در این مدت، پروردگار عزیزمان، متهم به فرستادن احکام و شرایع خشن و غیر انسانی شد و جامعه حاضر را به تشکیک در اصل توحید کشاندند و رعیت را از تداوم حیات، عاجز نمودند و عامه خلق را تهیدست ومستمند کردند و به جای ارتباط با غرب، گزینه شرق را اقتباس نمودند و عهد آغازین انقلاب را در مزبله زمان دفن نمودند. استقلال فردی را که حق انتخاب دین و آئین و مکتب فکری دلخواه است به فنا دادند و آزادی‌های رسانه‌ای و فرهنگی و شخصی را جرم تلقی کردند و جمهوریتی که بر پایه دخالت مردم در امور خصوصی و مملکتی منعقد بود را مخدوش نمودند و اسلام را از دلهای ایرانیان زدودند و این مذهب را در چشم ناظران بین المللی، ملکوک و مسموم جلوه دادند، اگر اسلام در ایران تنفس دارد پس هفت سال اسارتم در بدترین زندانهای این رژیم مدعی اسلامیت، چگونه توجیه می شود؟ این رهبر الهی، جرمی جز اعتراض به دیکتاتوری مذهبی ندارد. در این سالهای سیاه عمرم از هرگونه دارو و درمان و وکیلی، منع شده‌ام و اکنون در حال روزمرگی قرار دارم .
امید وارم صدای این زندانی سیاسی اعتقادی را بشنوید .
سید حسین کاظمینی بروجردی
ایران – تهران – اوین سپتامبر ۲۰۱۲
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s