مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار

Posted: December 6, 2013 in 4dic3
Tags:
96062 307 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار

آخر این چگونه رژیم مرگ پرور وگور ستان آباد کنی است که از در ودیوار وجاده‌ها و زندان‌ها وحتی مکان های عمومی ومسکونی مرگ بر می بارد؟ چون اگر جنگ و زلزله و سیل و خشک سالی و بیماری ایدز و هوای آلوده و اعتیاد و خود سوزی وخودکشی و مرگ خاموش ناشی از نشت گاز شبانه همراه با فقر کم می کشد یا مرگ تولید می کند ، آنگاه توی چاه مدفون شدن و از بالابر‌های ساختمان سازی پرت شدن یا ریزش ساختمان‌ها به کمک تولید مرگ بیشتر می آید . آخر گناه دو کودک ۶ و۸ ساله که در تصویر آمده در قم چیست که باید قربانی مرگ غارتگر ان بساز وبفروش غیر مقاوم سازی در شهر مذهبی قم شوند ؟ چرا به جای هزینه کردن نجومی پروژه ی هسته‌ای که اقتصاد کشور را به ورطه ی نابودی کشانیده است و دلارهای نفتی بلاعوض نفتی که به هم پیمان بشار اسد جنیاتکار داده شده است صرف اجرای طرح‌های مقاوم سازی در سراسر کشور نشده است ؟ سئوال است اگر چنانچه زلزله ۶ ریشتری در تهران به وقوع به پیوندد چه فاجعه ی انسانی اتفاق می افتد؟ بهرحال مشخص است که گوش شنوایی برای رسیدگی در کار نیست. به خصوص وزیر مسکن وشهر سازی هم معلوم است که فرصت ندارد تا گزارش فرارو از این فاجعه در کشور مدعی امن‌ترین کشور جهان را نه پیگیری که برای آگاهی بخواند – و بیشتر بداند عملکرد بیش از ۳۴ ساله ی رژیم عوامفریب غارتگر و دلالان و بساز بفروشان معتاد سود هرچه بیشتر در ایران چیست که گزارش شده در اثر ریزش یک ساختمان در قم دو کودک شش و هشت ساله جان باختند. در ادامه گزارش آمده ظهر دیروز یک ساختمان در شهرک فاطمیه قم بر اثر ساخت غیر اصولی و غیر مجاز ریزش کرد، در اثر این حادثه دو کودک شش و هشت ساله زیر آوار ماندند. پس از ساعت‌ها تلاش توسط نیروهای امدادی ساعتی پیش جسد کودک شش ساله از زیر آوار کشف شد و دقایقی پیش نیز جسد کودک هشت ساله از زیر آوار خارج شد.محمد دلبری شهردار قم با حضور در محل وقوع این حادثه از نزدیک در جریان علت وقوع این حادثه قرار گرفت ودر پایان گزارش افزوده شده شهرک فاطمیه از مناطقی است که دارای بافت فرسوده بسیاری است .بهمین سادگی سروته فاجعه بهم آورده شده است.
بر گرفته از وبلاگ نقد مطبوعات

در اثر ریزش یک ساختمان در قم دو کودک شش و هشت ساله جان باختند.
 به گزارش فرارو ظهر دیروز یک ساختمان در شهرک فاطمیه قم بر اثر ساخت غیر اصولی و غیر مجاز ریزش کرد.
در اثر این حادثه دو کودک شش و هشت ساله زیر آوار ماندند. پس از ساعت‌ها تلاش توسط نیروهای امدادی ساعتی پیش جسد کودک شش ساله از زیر آوار کشف شد و دقایقی پیش نیز جسد کودک هشت ساله از زیر آوار خارج شد.
محمد دلبری شهردار قم با حضور در محل وقوع این حادثه از نزدیک در جریان علت وقوع این حادثه قرار گرفت. شهرک فاطمیه از مناطقی است که دارای بافت فرسوده بسیاری است.
عکس های امیر حسامی نژاد عکاس تسنیم و روح الله کلانتری از محل حادثه را در زیر می بینید.
96059 741 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96061 633 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96064 356 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96058 908 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96057 949 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96056 885 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96065 574 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
96055 291 مرگ دلخراش دو کودک زیر آوار
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s